SON DAKİKA :


Online Gazete

RESMİ İLANLAR
E-Bülten

 

gerçek gündem

Reklam Alanı

Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi?


Oy Ver


Hava Durumu

ADANA ADANA ADANA
Üç Günlük Hava Tahmini
ADANA
İstatistikler


Optimum uçurtmaları gökyüzünü şenlendirdi
Optimum uçurtmaları gökyüzünü şenlendirdi      Optimum Outlet Adana AVM, karne ve sınav stresinden kurtulmak isteyenleri Merkez Park’taki uçurtma şenliğinde bir araya getirdi.

 

ADANA - Optimum Outlet Adana AVM,  karne ve sınav stresinden kurtulmak isteyenleri Merkez Park’taki uçurtma şenliğinde bir araya getirdi.

Karnelerin alınması, SBS sınavının tamamlanmasının ardından uzun ve yorucu bir sınav döneminin stresini atmak isteyenler, Optimum’un Merkez Park’taki şenliğine koştular. Şenlikte, uçurtmaları gök yüzüne salarak yarıştıran yetişkinler de en az çocuklar kadar eğlendi.

Optimum yönetimince hazırlanan, 2 metre çapında ve 15 metre kuyruk uzunluğundaki uçurtma ise şenliğin ilgi odağı oldu. Pazarlama sorumlusu Kemal Hiçyakmazer tarafından hazırlanan uçurtma, AVM Müdürü Şansın Özerdoğan, Müdür Yardımcısı Mehmet Varışlı ve Pazarlama Yöneticisi Pınar Kefeli ve diğer çalışanlar tarafından uçuruldu.

Müzik gruplarının canlı müziğinin yanı sıra, Nesquick ve Haribo maskotları çocukları çeşitli animasyonlarla eğlendirdiler.

Sevimli halleriyle çocukların ilgi odağı olan pony atları da şenliğe ayrı bir renk kattı. Oluşturulan 50 metrelik parkurda  pony atlarıyla gezinti yapan çocuklar, unutamayacakları bir gün yaşadılar.

Koçtaş, 5M Migros, Lee Cooper, Gönül Kahvesi, Elma Sarayı, Fun Gate, Hamur Organizasyon, Akdeniz Koleji, Ortadoğu Hastanesi, Dünya Göz Hastanesi, Adana Pony Club Organizasyon, Öyküm Butik Otel, Carpino Mutfak, Kırmızı Karıncalar, Henkel, Tatilyum Turizm, Asmer Ayak Sağlığı Merkezi ve Atak Doğalgaz’ın stant açtığı şenlikte, düzenlenen çeşitli yarışmalarla katılımcılara hediyeler de dağıtıldı.

 

Bu haberi Faceboook'ta paylaş

Yayınlanma Tarihi: 10.06.2012
Okunma Sayısı: 1423

Siz de Yorum Yazın


Güvenlik Kodu
LÜTFEN DİKKAT!!!

Yukarıdaki Güvenlik kodunu girmemeniz halinde sistem yorumunuzu otomatik olarak reddedecektir.