SON DAKİKA :


Online Gazete

RESMİ İLANLAR
E-Bülten

 

gerçek gündem

Reklam Alanı


Anket

Yeni sitemizi beğendiniz mi?


Oy Ver


Hava Durumu

ADANA ADANA ADANA
Üç Günlük Hava Tahmini
ADANA
İstatistikler


"Çukurova'da istihdama önemli katkı sunacağız"
CHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, CHP'nin halkın içinde yer alan ve vizyonel bakış açısına sahip adaylarla yola devam edeceğine inandığını vurguladı

 

ADANA-Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, Çukurova'da "Girmedik sokak, sıkmadık el bizim değildir" dedi.

Çalışmaları kapsamında toplumun tüm kesimleriyle buluşmalarını sürdüren Av. Türkmen, Mahfesığmaz Mahallesi sakinlerine hizmet sunan Odak Tıp Merkezi yöneticilerini ziyaret etti. Odak Tıp Merkezi Sahibi Hıdır İldem, ortaklardan Figen Canlı, Halkla İlişkiler Sorumluları Ayça Işıklaroğlu, Gönül Karabekiroğlu, Muhasebe Sorumluları Pınar Gündüzalp ve Erdem İldem'le görüşen Av. Türkmen, CHP'nin halkın içinde ve vizyonel bakış açısına sahip adaylarla yola devam edeceğine inandığını belirtti.

Proje ve ekibiyle halkı, toplumu kucaklayan bir yapı sergileyeceklerini ifade eden CHP Çukurova Belediye Başkan Aday Adayı Av. Elif Doğan Türkmen, dünyanın yazılım devi haline gelen Hindistan'ın matematiğe verdiği önemden bahsederek, "Çukurova'da çocuklarımız ve gençlerimiz için matematik köyü kuracağız" dedi.

Çukurova'da rutin belediyecilik hizmetleri dışında kurulacak taziye ve mahalle evleri, kreş, etüt merkezleri ile dershanelerin her kesime hitap edeceğini vurgulayan Av. Türkmen, "Emekliler, gençler ve kadınlarımıza sunacağımız özel mekanlarla sosyal belediyeciliğin en iyi örneğini sergileyeceğiz. Biz, Çukurova'da en iyisini yapacağımız iddiasıyla yola çıktık. Adana'da yeniden mahallelilik ruhunu aşılayacağız. İnsanların birbirleriyle sıcak diyalog kuracağı bir belediye modeli oluşturacağız. İmar ve altyapı sorununu çözecek, Avrupa Birliği ve Dünya Bankası hibe fonlarından yararlanarak hem yeni yatırımların gelmesini sağlayacağız hem de istihdama önemli oranda katkı sunacağız" diye konuştu.

"ÇUKUROVA'DA TURİZM GELİŞECEK"

Adana'nın turizm eksikliğine de dikkati çeken Av. Türkmen, şunları söyledi:

"Dünyanın eşsiz güzelliğine sahip Seyhan Nehri ve Baraj Gölü özel önemle üzerinde duracağımız konuların başında geliyor. Çukurova'da oluşacak yeni yatırımlarla Adana'nın yerli ve yabancı turist eksikliğini de gidereceğimize inanıyorum. Çevre kentlerden, Türkiye'nin farklı bölgelerinden ve yurtdışından Çukurova'ya, Adana'ya turist çekemiyorsak bir sorun var demektir. Hibe fonları ve yeni yatırımlar için tüm yasal olanakları kullanacağız. Yetişmiş insan gücü, proje ve ekibimizle Adana'ya ve Çukurova'ya hizmet edeceğiz. Kişisel bir beklentimiz olmadan, aksaklıkları ve yanlışlıkları düzelterek yolumuza devam edeceğiz. İşimizi iyi yapacağız ve halkın gönlünü kazanacağız. Doğduğum ve doyduğum kente hizmet etmek benim şiarım olacak. Bu hizmeti sunabilmenin yolu da siyasetten geçiyor. Siyasette partililerimizin ve Çukurovalı hemşehrilerimizin onayıyla başarılı olacağıma yürekten inanıyorum. Çukurova'da adil olacağız, adaletli davranacağız. İlçemize kazandıracağımız kültür merkezinin yanı sıra Çukurovalılar için bir de kültür ajandası oluşturacağız. Halkımız hangi gün nerede etkinlik olduğunu bilerek hareket edecek. Çukurova'ya yeni bir kent meydanı ile birlikte opera binası kazandıracağız. Halkın içinde olacağız."

"HALK DOĞRU TERCİH YAPACAKTIR"

Ziyareti için Av. Türkmen'e teşekkür eden Odak Tıp Merkezi Sahibi Hıdır İldem ise Çukurova'da Elif Doğan Türkmen'in çalışmalarıyla öne çıktığını belirtti. Çukurova'nın Adana'nın güzide bir ilçesi olduğunu söyleyen İldem, "Hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine layık. Halkımızın doğru tercihler yapacağına inanıyorum. Size de başarılar diliyorum" dedi.

Bu haberi Faceboook'ta paylaş

Yayınlanma Tarihi: 10.11.2013
Okunma Sayısı: 378

Siz de Yorum Yazın


Güvenlik Kodu
LÜTFEN DİKKAT!!!

Yukarıdaki Güvenlik kodunu girmemeniz halinde sistem yorumunuzu otomatik olarak reddedecektir.